آغاز ثبت نام دوره آموزشی «زبان اسپانیایی» و «خط سیریلیک»
یک شنبه, 05 دی 1395

دوره های آموزشی «زبان اسپانیایی» و «خط سیریلیک» از نیمه دی ماه جاری در بنیاد دایرة المعارف اسلامی برگزار می شود. 

زبان اسپانیایی توسط استاد عاطفه علی بابایی؛ مدرس زبان اسانیایی در کانون زبان ایران و مترجم و ممتحن امتحانات بین المللی  DELE(دیپلم زبان اسپانیایی) و آموزش خط سیریلیک توسط استاد علی کاتبی؛ عضو هیئت علمی بنیاد دایرة المعارف اسلامی  تدریس خواهد شد.

کلاس زبان اسپانیایی از ۱۸ دی ماه ۹۵ تشکیل و طی ۲۰ جلسه در روزهای شنبه ازساعت ۱۴ تا ۱۶ ادامه خواهد یافت. آموزش خط سیریلیک نیز دوشنبه ها از ساعت ۱۴ تا ۱۶ برگزار شده و شروع کلاس از ۱۳ دی ماه خواهد بود.

علاقه مندان برای نام‌نويسی در کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند، در ساعات اداری  با شماره تلفن‏‌های ۳-۸۸۹۶۶۷۰۲ و ۲ – ۸۸۹۷۸۰۵۱ داخلی ۳۴۳ تماس بگیرند. اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کنند. در پایان دوره، گواهی آموزشی معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. کلاس­ها در ساختمان شماره ۲ بنیاد دایرة المعارف اسلامی به نشانی بلوار کشاورز،خیابان فلسطین، نرسیده به میدان فلسطین، کوچه نوبخت برگزار می­ شود.

برگزاری دوره های آموزشی علمی و زبان آموزی پیش رفته، اقدامی است که به همت واحد آموزش بنیاد به منظور ارتقاء سطح علمی اعضا و مؤلفان مقالات دائرة المعارفی صورت می گیرد وسایر پژوهشگران، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند متناسب با ظرفیت دوره ها در کلاسهای مورد علاقه خود شرکت نمایند.