آغاز ثبت نام کلاسهای پاییزه بنیاد دایرة المعارف اسلامی
یک شنبه, 21 شهریور 1395

واحد آموزش بنیاد دایرة المعارف اسلامی(دانشنامه جهان اسلام) ازمهرماه  جاری، چهار دوره آموزشی زبانهای یونانی، ترکی استانبولی، اردو و متن خوانی آثار کلاسیک تفسیر وعلوم قرآنی به زبان عربی را برگزار خواهد کرد.

مدرس دوره زبان یونانی دکتر سوفیا کوتلاکی است و این کلاس از ۱۹ مهرماه، روزهای یکشنبه ازساعت ۱۶:۳۰ به مدت دو ساعت برگزار می شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی(دوره دوم) توسط استاد داوود عظیمی، در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و شروع کلاسها از ۱۸ مهرماه خواهد بود.

مدرس دوره آموزشی «اردو» که از ۱۹ مهر درروزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ برگزار می ­شود استاد علی کاووسی نژاد است.

شروع کلاسهای «متن خوانی آثار کلاسیک تفسیر وعلوم قرآنی به زبان عربی» توسط دکتر مهرداد عباسی ۱۷  مهر خواهد­بود و این کلاس روزهای شنبه از ساعت۱۰ تا ۱۲ در بنیاد دایرة المعارف اسلامی برگزار می­ شود. 

علاقه مندان برای نام‌نويسی در کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند، در ساعات اداری  با شماره تلفن‏‌های ۳-۸۸۹۶۶۷۰۲ و ۲ – ۸۸۹۷۸۰۵۱ داخلی ۳۴۳ تماس بگیرند. اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کنند.

هر دوره شامل ۲۰ جلسه است و در پایان دوره، گواهی آموزشی معتبر به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد. کلاس­ها در ساختمان شماره ۲ بنیاد دایرة المعارف اسلامی به نشانی بلوار کشاورز،خیابان فلسطین، نرسیده به میدان فلسطین، کوچه نوبخت برگزار می­ شود.