برگزاری «دورۀ جدید کلاس متن خوانی و بحث و گفتگوی آزاد به زبان آلمانی» در بنیاد
دو شنبه, 16 آذر 1394

قابل توجه پژوهشگران، اساتید و دانشجویان تحصیلات تكمیلی

واحد آموزش بنیاد دایرة المعارف اسلامی(دانشنامه جهان اسلام) از اوایل دی‌ماه ۹۴، دو دورۀ «بحث و گفتگوی آزاد به زبان آلمانی» و «متن خوانی آلمانی به فارسی» را به شرح زیر برگزارمی‌ كند:

۱- دورۀ «متن خوانی آلمانی به فارسی»، شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ زمان آغاز دوره روز شنبه ۹۴/۱۰/۵ و هزینۀ ثبت نام ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای ۱۰ جلسه می‌باشد.

۲- دورۀ «بحث و گفتگوی آزاد به زبان آلمانی»، چهارشنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ زمان آغاز دوره روز چهارشنبه ۹۴/۱۰/۹ و هزینۀ ثبت نام ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای ۱۰ جلسه می‌باشد.

- مدّرس اين دوره، آقای دكتر سعيد سرائی، دكترای آموزش زبان آلمانی و عضو هيأت علمی دانشگاه اولدن بورگ (Oldenburg) آلمان است.

- از كلیۀ علاقه‏‌مندان واجد شرایط برای شركت در این دوره‌ها دعوت می‏‌شود برای شركت در آزمون تعیین سطح ثبت نام نمایند. شایان ذكر است كه این آزمون روز چهارشنبه ۹۴/۱۰/۲، ساعت ۱۴ – ۱۶ در واحد آموزش بنیاد برگزار می‏‌شود و متقاضیان می‏‌توانند برای نام‏‌نويسی در دوره، در ساعات اداری با شماره تلفن‏های ۳-۸۸۹۶۶۷۰۲ و ۲-۸۸۹۷۸۰۵۱ داخلی ۳۴۳ تماس بگيرند. به دلیل محدود بودن ظرفیت كلاس‌ها، اولویت با كسانی خواهد بود كه زودتر ثبت نام كنند.